Sponsorlu Bağlantılar


5. Sınıf Özgün Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları Sayfa-90

5. Sınıf Matematik Özgün Yayınları Ders Kitabı Cevapları Sayfa-90


Etiketler: 2013-2014 yılı 5. sınıf Matematik Özgün Yayınları Ders Kitabı Cevapları, Beşinci sınıf Özgün yayınları matematik ders kitabı cevapları oku,5. sınıf Matematik ders kitabı cevapları, Matematik ders kitabı cevapları2013-2014 yılında okutulacak 

5. sınıf özgün yayınları matematik ders kitabının cevapları verilmiştir. Doğruluğu kesin olmamakla birlikte, sizler; yaptığınız cevapların doğruluğunu tespit için karşılaştırma imkânı bulacaksınız. 

Özgün yayınları ders kitabı cevaplarını sizler çözümünü yaptıktan sonra cevabını karşılaştırabilirsiniz. (Cevaplar karşılaştırma amaçlıdır.) 

Not: Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yorum yazarak bildirebilirsiniz. Hatalarımızı yine yorum yazarak söyleyebilirsiniz. Ayrıca anlamadığınız bölüm olursa yorum kısmından soru yazarak bizlere bildirebilirsiniz. İlginiz için teşekküre ederiz.


Sponsorlu Bağlantılar

1 yorum:

  1. öğretmenlerin yetersizliği ve öğrencilerimizin dikkatsizliği nedeni ile bazı soruları ne anlıyor ne de çocuklarımıza anlatabiliyoruz. çözümlemeli yanıtları yayımlayabilirseniz sizin için de nesiller içinde iyi bir geri dönüşüm olacaktır. iyi çalışmalar Gülseren Özer

    YanıtlaSil

Her türlü Hakkı saklıdır. odevvakti.net