Sponsorlu Bağlantılar


8. Sınıf Netbil Yayınları İnkılap Tarihi çalışma kitabı ve cevapları Sayfa 208. Sınıf Netbil Yayınları İnkılap Tarihi çalışma kitabı ve cevapları Sayfa 20

Öğrencilerin yapmış olduğu dersleri kontrol etmesi amacıyla inkılap Tarihi Netbil Yayınlarını yayınlıyoruz.Bu sayfamızda Netbil yayınları 8. Sınıf Atatürkçülük ve İnkılap Tarihi çalışma kitabı ve cevaplarına göz atabilirsiniz. 

Bu soruların cevapları kontrol amaçlı verilmiştir.Sizler kendi cevaplarınızı yaptıktan sonra buradan kontrol edebilirsiniz. Bu amaçla kullanmayanların sorumlulukları kendilerine aittir. 

Ayrıca bu cevapların yapılmasında çok büyük emekler harcanmıştır. Hiçbir emeği olmadan, bu siteden cevapları kendi sitelerine yükleyenleri kınıyor, vicdanları ile baş başa bırakıyorum.
Pratik Bilgiler
Çaydanlıktaki kireci nasıl temizleyebilirim? Çaydanlığın içini su koyduktan sonra içerisine bir miktar limon tuzu koyup, iyice karıştırın.Bunu eğer akşam koymuşsanız sabaha kadar bekletin. Sabahleyin çaydanlığı sudan geçirin. Çaydanlığınız kireçten arınmış olacaktır.Sponsorlu Bağlantılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Her türlü Hakkı saklıdır. odevvakti.net