Sponsorlu Bağlantılar


8. Sınıf Netbil Yayınları İnkılap Tarihi çalışma kitabı ve cevapları Sayfa 218. Sınıf Netbil Yayınları İnkılap Tarihi çalışma kitabı ve cevapları Sayfa 21

Öğrencilerin yapmış olduğu dersleri kontrol etmesi amacıyla inkılap Tarihi Netbil Yayınlarını yayınlıyoruz.Bu sayfamızda Netbil yayınları 8. Sınıf Atatürkçülük ve İnkılap Tarihi çalışma kitabı ve cevaplarına göz atabilirsiniz. 


Bu soruların cevapları kontrol amaçlı verilmiştir.Sizler kendi cevaplarınızı yaptıktan sonra buradan kontrol edebilirsiniz. Bu amaçla kullanmayanların sorumlulukları kendilerine aittir. 

Ayrıca bu cevapların yapılmasında çok büyük emekler harcanmıştır. Hiçbir emeği olmadan, bu siteden cevapları kendi sitelerine yükleyenleri kınıyor, vicdanları ile baş başa bırakıyorum.


Pratik Bilgiler
Lekelenen Teflon Tavayı Nasıl Temizlerim? Teflon tavalardaki lekeleri temizlemek için bir kabın içine bir bardak su yarım su bardağı sirke ve iki çorba kaşığı karbonat koyup karıştırın. Bu karışımı tavanın içine döküp on dakika kaynatın. Güzel bir sonuç göreceksiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

2 yorum:

Her türlü Hakkı saklıdır. odevvakti.net