Sponsorlu Bağlantılar


7. Sınıf Pasifik Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 69

7. Sınıf Pasifik Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa  69

1. Basit fiiller herhangi bir ek almış mıdır?

2. Türemiş fiiller herhangi bir ek almış mıdır? Bunların kökü isim mi yoksa fiil midir? Türemiş fiillerle kökleri arasında herhangi bir anlam ilişkisi var mıdır? Varsa bu ilişki nasıldır?


3. Birleşik fiiller bir tek kelimeden mi oluşmuştur? Birleşik fiilleri oluşturan kelimelerin türü nedir? Birleşik fiillerle bunları oluşturan kelimeler arasında herhangi bir anlam ilişkisi var mıdır? Varsa bu ilişki nasıldır?
PASİFİK YAYINLARI ÇALIŞMA ANASAYFA 

Cevapların doğruluğu kesin değildir. Fakat siz çalışma sorularını çözdükten sonra karşılaştırma yolu ile kendinizi deneyebilirsiniz. Türkçe çk cevapları

Yorum gerektiren 7. Sınıf Türkçe dersinin cevapları bizlerde farklı yorumlar yapmış olabiliriz. Size sadece bu cevaplar bir yol gösterebilir. Sizler çok daha iyisini yapabilirsiniz. 7. Sınıf Pasifik Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları yanlış ise yorum kısmında kendi cevabınızı bize iletebilirsiniz. 2013-2014 Pasifik yayınları 7.sınıf Türkçe çalışma kitabının cevapları aşağıda sistemli olarak listelenmiştir. Türkçe çalışma kitabı cevap anahtarını arayanlar aşağıdaki sayfa numaralarıyla istediği sayfadaki cevapları inceleyebilirler. 


Ayrıca bu 7. Sınıf Pasifik Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı için verilen emekler çok büyüktür. Hiç emeği olmadan alan diğer siteleri de kınıyor ve vicdanları ile baş başa bırakıyorum. www.odevvakti.net
Sponsorlu Bağlantılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Her türlü Hakkı saklıdır. odevvakti.net