Sponsorlu Bağlantılar


6 Sınıf Türkçe Dersi Gizem Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları 2014-2015

6 Sınıf Türkçe Dersi Gizem Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları 2014-2015

Etiketler; 6 Sınıf Türkçe Dersi Çalışma Kitabı Cevapları, 6 sınıf çalışma kitabı cevapları, 2014 – 2015 Eğitim Öğretim yılı çalışma kitabı cevapları, Gizem yayınları 6 sınıf Türkçe Dersi çalışma kitabı cevapları 

6 Sınıf Türkçe Dersine ait çalışma kitabı cevapları aşağıda düzenli olarak verilmiştir. Şunu belirtmeliyim ki Türkçe Dersine ait çalışmalarının cevaplarının doğruluğu kesin değildir. Ancak sizler cevaplarınızı yaptıktan sonra buradan karşılaştırabilirsiniz. Bizim cevaplarda yanlış olduğunu düşündüğünüz kısımları aşağıdaki yorum kısmından bizleri ve bu sayfayı takip eden diğer arkadaşlarınızı uyarabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bu cevapları vermemizdeki amacımız sizler emek verip cevaplarınızı yapıyorsunuz. 
Cevaplarınız yaptıktan sonra ister istemez kendi cevaplarınızı karşılaştırabileceğiniz bir arkadaş arıyorsunuz. İşte bu sayfalar size bir arkadaş olmayı hedefliyor. Sizler cevaplarınızı yapmadan buradan yaparsanız size fazla bir şey katmayacaktır. Onun için öncelikle özenli bir şekilde cevaplarınızı yaptıktan sonra buradan karşılaştırırsanız sizler için çok iyi olacaktır.

Ayrıca bu cevaplar yapılırken büyük emekler harcanmaktadır. Emeği olmaksızın alan diğer siteleri kınıyorum. Sizlerden de bu konuda yardım bekliyoruz. İlginiz için teşekkür ederim.


CEVAP SAYFALARI
                                   ÜNİTE 1

                                   ÜNİTE 2
                                
Sponsorlu Bağlantılar

6 yorum:

 1. güzel bi site beybi feeys

  YanıtlaSil
 2. acil sayfa 45 lazım lütfen :(

  YanıtlaSil
 3. 2.ünüte nasıl çıkıyo

  YanıtlaSil
 4. canım beni bencede beybi feysim iltifatın için teşkür

  YanıtlaSil
 5. Baby face (beybi feys) bebek suratlı demek biliyon dimi??

  YanıtlaSil
 6. Diğerleri niye yok? :(

  YanıtlaSil

Her türlü Hakkı saklıdır. odevvakti.net