Sponsorlu Bağlantılar


7. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Evren Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 13


7. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Evren Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 13


Etiketler; 7 Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Çalışma Kitabı Cevapları, 7 sınıf çalışma kitabı cevapları, 2014 – 2015 Eğitim Öğretim yılı çalışma kitabı cevapları, Evren yayınları 7 sınıf Sosyal Bilgiler Dersi çalışma kitabı cevapları

7 Sınıf Sosyal Bilgiler Dersine ait çalışma kitabı cevapları aşağıda düzenli olarak verilmiştir. Şunu belirtmeliyim ki Sosyal Bilgiler Dersine ait çalışmalarının cevaplarının doğruluğu kesin değildir. Ancak sizler cevaplarınızı yaptıktan sonra buradan karşılaştırabilirsiniz. Bizim cevaplarda yanlış olduğunu düşündüğünüz kısımları aşağıdaki yorum kısmından bizleri ve bu sayfayı takip eden diğer arkadaşlarınızı uyarabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.Ödev Vakti:

•Kişilerin duygu, düşünce veya bilgilerini çeşitli yollarla başkalarına aktarmasına iletişim denir. 
• İnsanın sahip olduğu konuşma, dinleme algılama, çözüm üretme gibi özellikler sayesinde diğer canlılardan daha iyi iletişim kurabilmektedir. 
• İyi bir iletişim kurmada sempatik yaklaşmak, güler yüzlü olmak, günaydın, merhaba, iyi günler gibi sözler kullanmak önemli unsurlardır. 
• Karşımızdaki insanı daha iyi anlamak için kendimizi onun yerine koymak (empati) iletişimi daha kolay sağlamamıza yol açacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Her türlü Hakkı saklıdır. odevvakti.net