Sponsorlu Bağlantılar


7. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Evren Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 14


7. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Evren Yayınları Çalışma Kitabı Cevapları Sayfa 14


Etiketler; 7 Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Çalışma Kitabı Cevapları, 7 sınıf çalışma kitabı cevapları, 2014 – 2015 Eğitim Öğretim yılı çalışma kitabı cevapları, Evren yayınları 7 sınıf Sosyal Bilgiler Dersi çalışma kitabı cevapları

7 Sınıf Sosyal Bilgiler Dersine ait çalışma kitabı cevapları aşağıda düzenli olarak verilmiştir. Şunu belirtmeliyim ki Sosyal Bilgiler Dersine ait çalışmalarının cevaplarının doğruluğu kesin değildir. Ancak sizler cevaplarınızı yaptıktan sonra buradan karşılaştırabilirsiniz. Bizim cevaplarda yanlış olduğunu düşündüğünüz kısımları aşağıdaki yorum kısmından bizleri ve bu sayfayı takip eden diğer arkadaşlarınızı uyarabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.Ödev Vakti:

• Sen dili yerine ben dili kullanılması iletişimi olumlu yönde etkileyecektir 
• Günümüzde; uydular, bilgisayar, posta, telgraf, telefon, faks gibi haberleşme sağlayan iletişim araçları; gazete, radyo, televizyon, internet gibi kitle iletişim araçları bulunmaktadır.
 • Kitle iletişim araçları, aynı iletiyi çok sayıda insana dağıtabilen araçlardır. 
• Gazeteler yazılı basın olan iletişim araçlarıdır. Televizyon görsel iletişim sağlar. Radyo sadece işitsel iletişim sağlar. 
• TRT, devlet adına radyo ve televizyon yayınlarını gerçekleştirmek amacıyla, 1 Mayıs 1964'te An­kara'da kuruldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Her türlü Hakkı saklıdır. odevvakti.net